Nem sokat mondtak a magyar-szerb határnál készült durva videóról, amin „Menjél vissza Szerbiába!” felkiáltással egyenruhások begázsprayznek a gyerekek közé.
Azok közül, akik a Deák téren balhéztak.
A fradista viselőjének sok ellensége van, maradandó üzenetet küldött nekik a bőrével.