Buda-Cash-ügyet próbálták összemosni a Globex-üggyel. Aztán kiderült, hogy nem egy, hanem két, ugyanolyan nevű emberről van szó.
Tették fel a kérdést Varga Mihálynak. A válasz szerint nem annyira. Pedig az állam a 100 százalékos tulajdonosa.
A magyar gazdaságpolitika két irányítója nem sok mindenben ért egyet, írja a Figyelő.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A miniszter szerint marad a reklámadó, és marad a bankadó is, bár azt az Erstével és az EBRD-vel kötött hétfői megállapodás szerint csökkenteni kell.
A nemzetgazdasági miniszter úgy érzi, jól állították be az adók szintjét. Surányi György volt jegybankelnök viszont arról beszélt: súlyos a belföldi kereslethiány, mert nagyon alacsony a fogyasztás és a magánszektor beruházása.
... a vasárnapi zárva tartás miatt.
Az általános iskolák alsó tagozatának legjobb beszólásait vetette be a gazdasági miniszter a brit cég ellen.
A bérmegállapodásról Varga Mihály tájékoztatott.
A nemzetgazdasági miniszter el tudja képzelni, a kormány enyhítene a pénzintézetek terhein a hitelezés felpörgetése érdekében.