„Az autokráciáknak egzisztenciális gondjaik vannak, nekünk politikaiak”

társadalom

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Sok autokrácia van, ahol az emberek jobban bíznak a kormányban, mint a demokráciákban. A legtöbb demokráciában az emberek jelentős része nem bízik abban, hogy a gyerekeinek jobb élete lesz az övénél, míg sok autokráciában kifejezetten optimista a hangulat. Ha ez így marad, baj lesz, állítja Defeating the Dictators – How Democracy Can Prevail in the Age of the Strongman (Legyőzni a diktátorokat – Így kerekedhet felül a demokrácia az autokraták korában) című könyvében Charles Dunst.

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!