Faxon érkezett egy furcsa levél a kaposvári kórházba. Az üzenetet a Kaposvár távhőellátását végző Kaposvári Önkormányzati Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt. nevében írták és arról tájékoztatták benne a kórházat, hogy megváltozott a távhőellátó bankszámlaszáma, ezért a fűtés díját a jövőben egy másik bankszámlára utalják.
A kórház a távhőellátó legnagyobb ügyfele, így a számláját elég szép pénzek szerepelnek. A fax beérkezése után gyanús is lett nekik a dolog, és felhívták a távhőszolgáltatót. Ott pedig elmondták, hogy nem változik a bankszámlaszám.
„Bár a levél hemzseg a nyelvhelyességi hibáktól, az adatok valósnak tűnnek benne, valamennyi szükséges bankazonosító szerepel rajta.”
- mondta a sonline.hu-nak Vida Zotmund, a Kaposvári Önkormányzati Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt. vezérigazgatója.
A rendőrségen csalási kísérlet miatt tettek feljelentést.
Kommentek
Ha kommentelnél, ahhoz Közösség vagy Belső Kör csomagra van szükséged. Ha csak olvasnád a többiek hozzászólásait, ahhoz nem kell előfizetés.