Pap Bianka ezüstérmet szerzett 100m háton a Paralimpián

2016 szeptember 11., vasárnap 5:16
19
Pap Bianka a 100 méteres női hátúszás döntője után. Pap ezüstérmet szerzett az S10-es sérültségi kategóriájú versenyzők versenyében. Kép és címlapkép: MTI Fotó/Koszticsák Szilárd Fotó: Koszticsák Szilárd

A délelőtti előfutamokból a második legjobb idővel döntőbe került Pap Bianka ezüstérmet szerzett az S10-es sérültségi kategóriában versenyzők százméteres hátúszásában. A győztes új-zélandi Sophie Pascoe 91 századdal, 1:07,04-es idővel előzte meg. Pap a magyar csapat második érmese és első ezüstérmese, Korábban az erőemelő Tunkel Nándor szerzett bronzérmet erőemelésben. (Via MTI)