Melinda az ötödik évfordulójukon találta ki, mivel lepi meg vőlegényét az esküvőjük napján. Egy évig egy napot sem hagyott ki, hogy bebizonyítsa, mennyire szereti.
„Gondolnád, hogy már 10 éve ismerjük egymást? Akkor még csak köszönő viszonyban voltunk, a Szent Imre Iskola diákjaiként. Minden napom jókedvűen telt, amikor találkoztunk. „Szia Melcsi!”- mindig így köszöntél. Nagyon büszke voltam arra, hogy tudod a nevemet, a kis 7.-esét. Hiszen Te már nagy voltál, 11. osztályos”
Múlt és jelen, lemondás és érkezés: a 444 leköszönő főszerkesztője és bemutatkozó új vezetője közös műsorban beszélik át, mit jelent az újságírás a NER után és mit várhatnak az új korszaktól a 444 olvasói.
Bóka János Az önkény 50 árnyalata címmel szólalt fel a parlamentben. Ruff Bálint válaszában arról beszélt: az antikorrupciós törvénycsomagra azért van szükség, mert a fideszesek 16 éven át loptak.
Az Orbán-kormány által okozott pusztítás mértéke jó lelkiismerettel vethető össze a tatárjárással, mondta Magyar Péter a parlamentben. Az ellenzék a demokratikus működést kérte számon.
Míg tavaly voltak akik szorongva vagy félve jöttek ki, a résztvevők idén már sokkal felszabadultabban tudták élvezni a felvonulást, még a hőségriadó ellenére is. A menetelőket többek között arról kérdeztük, hogy hiányolják-e Magyar Pétert a felvonulásról.
Idén sincs nyári uborkaszezon a világpolitikában: lángol Oroszország, az ukránok komolyan összefeszültek a lengyelekkel, folynak a tárgyalások az iráni háború végéről, miután Trump véleményes győzelmet hirdetett, hadügyminisztere pedig ismét saját szövetségeseiket nyomasztja. Mindeközben hazai szempontból fontos fejlemény, hogy már nem a magyar kormány az oroszok trójai falova az EU-ban.