Portugál-holland döntő lesz a Nemzetek Ligájában

Még 12 millió forintot szeretnénk összegyűjteni az év végéig. Köszönjük, hogy összedobjátok. Akkor nem tartozunk majd senkinek, csak köszönettel - nektek.

Miután Portugália Svájcot 3-1-re legyőzve bejutott a Nemzetek Ligája döntőjébe, csütörtök este Hollandia Angliát verte el, így portugál-holland döntő lesz.

Fotó: Pedro Fiuza/NurPhoto

Ez a meccs is 3-1 lett, de csak hosszabbításban, 1-1 után. Anglia egy 11-esből lőtt góllal vezetett a 73. percig, amikor De Ligt egy szöglet után fejjel kiegyenlített. 10 percre rá a játékvezető videózás után érvénytelenítette Jesse Lingard gólját.

A hosszabbításban aztán a hollandok előbb egy szerencsétlen hazaadás után született öngólnak hála szerezték meg a vezetést, majd az angolok egy még szerencsétlenebb hazaadással intézték el maguknak a behozhatatlan hátrányt.