Elkezdődött a harmadik világháború, ideje demilitarizálni a NATO-t - hangzott el az orosz állami tévében

propaganda

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Olga Szkabejeva, az orosz állami Rosszija 1-es számú tévécsatorna műsorvezetője és politikai megmondóembere hétfőn már arról beszélt élő adásban, hogy ki kell jelenteni: elkezdődött a harmadik világháború, és nem elég Ukrajnát lefegyverezni, hozzá kell látni a NATO demilitarizálásához.

Szkabejeva, aki ismert kommentátora az állami csatornának, arról is beszélt, hogy vége a „különleges műveletek” időszakának, és már nyílt konfliktus zajlik a NATO és Oroszország között.

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!
Kapcsolódó cikkek