Öt döntő után veszített, nem annyira értékelte.
Első nemzetközi kupadöntőjét veszítette el Mourinho, a Sevilla továbbra is káprázatos az Európa-ligában. 11-esekkel dőlt el a budapesti döntő.
Korunk egyik legnagyobb politikai rétora, Babák Mihály mindent bevetett, hogy a várost besorolja a parlamenti béketábor mögé. „Szükségük van rá, kérték és jó néven veszik” - indokolt.
„Köszönöm az orvosok és az ápolószemélyzet emberségét, szakmai tudását, melyet alulfizetni ugyan, lehet, de igazán megbecsülni talán soha” - üzente a színész.
A lovagkeresztes gondolkodó szerint a tüntetők kretének, hülye kis pöcs mind, a Fidesz-székházhoz pedig nyomorult gennyládák mentek.
Zúgott a teltházas kispesti stadionban a Kurva gyenge és a Vedd le a mezt, miután kiesési rangadót veszítettek a Mezőkövesd ellen.
Hugo Nys Rómában megnyerte a párost, aztán megmutatta, hogy nincs cukorból.
A gólörömbe sérült bele a Debrecen csapatkapitánya.
Megcsúszott, amikor odaszaladtak a Debrecen-táborhoz, és ráesett a kezére.
Nem jött rendbe a januári sérülése a francia tornát 14-szer megnyerő spanyol teniszezőnek.
De van, aki meghozta ezt a fájó döntést.
Ez már a harmadik negyedév, amikor zsugorodik a GDP.
Az Espanyol ultrái véget vetettek a táncnak.
Ezek voltak a legfontosabb üzenetei.
Ahol a magyar közjogi méltóságok voltak, ott megközelíthetetlen volt a helyszín. De délután a hívek közel kerülhettek a pápához.