Gyurcsány Ferenc már nem is kampánybeszédeket mond, hanem kígyóbűvöléssel kevert motivációs tréningeket tart híveinek. És ennyi elég is ahhoz, hogy a baloldalon az történjen, amit ő akar. Kapitalista színház Pa-Dö-Dővel.
Lefújták a balos demonstrációt, mint 2006-os rendőr a fideszes nyugdíjast. Ötszázan tébláboltak Petőfi lábánál a kellemetlen időben. Egy darab atrocitás is sorra került, de a galambok fölcsipegették.
Legalábbis ezt mondja a 30 napos előrejelzés. Kinek áll ez érdekében?
Vagy Orbán Viktor, Bajnai Gordon esetleg Hoffmann Rózsa?
DE MILYEN FERI?
Bár a választási kampány logikája miatt egyelőre nincs terítéken, az elmúlt hetek fejleményei azt sugallják, hogy a szocialistáknak – ebben a formában – vége. Ami most zajlik, az csak a rekviem.
Minden korábbinál közelebb került Magyarország ahhoz, hogy pokolra jusson.
Vörös T. Károly azt állítja, hogy Gyurcsány államtitkára, Gál J. Zoltán azt mondta közvetlenül a beszéd elhangzása után, hogy: „A »főnök« nagyon jó beszédet mondott!”
Fricz Tamást, udvari politológust / bolondot hallják.
Rózsa-Flores adta át a Fidesz egyik koordinátorának, aki levitte Debrecenbe. Aztán felhozták Pestre és még több fideszes vezető is meghallgatta, másolatot is készítettek. Nem ők hozták nyilvánosságra Kósa szerint.