Pedig csak pár napja jött ki.
Szélsőbaloldaliak vártak két tucat tüntetőre egy második világháborús megemlékezés után. Több embert úgy megvertek, hogy kórházba kerültek.
A kancellárok a gazdálkodást felügyelhetik az állam képviselőjeként. Erről az egészségügyi államtitkár tájékoztatta a kórházvezetőket.
Érproblémái voltak, de már jobban van, egy egyágyas VIP-szobában lábadozik. Ezért nem tudott elmenni a feleségével a Golden Globe-ra sem.
A doktorok és páciensek futottak életükért, megsemmisült kétszázmillió forint értékű orvosi berendezés.
Mondta a területért felelős államtitkár, Ónodi-Szűcs Zoltán.
Kétszer is, és a 18 éves B. Péter meg is akarta ütni a nőt, amikor az el akarta látni.
Aranyérre kapott el fertőző bélhurutot, és a hasmenéstől felszakadtak az erei.
A legtöbb kifizetetlen számla a Honvédkórháznál van.
Hatvannégy orvos írt nyílt levelet az egészségügyi államtitkárnak, arra kérik a velük egyetértőket, ők is küldjék el neki.
Mindenütt nehéz a magyar egészségügyben, de a Szent Imrében nemcsak az általános problémák okoznak gondot, hanem az is, hogy a főigazgató gyakran megalázza a beosztottjait.
Életveszélyes állapotban van, kórházban kezelik.