Olyan körülmények osztott ki 1,3 milliárd forintot amerikai lobbizásra a magyar Miniszterelnökség, ami ronthatta is a magyar pozíciót Washingtonban.
113 milliárdból 1,4 milliárd maradt a soron.
A Napi Gazdaság információi szerint megint fontos területet veszíthet el az MVM.
Így sokkal gyorsabban és sokkal átláthatatlanabbul le tudják zavarni a dolgot.
Nyugodjon meg, a Miniszterelnökség rákészült.
Még mindig vizsgálja az EU a magyar pénzosztó rendszer átalakítását, de most először kifizettek néhány április 15. után keletkezett számlát.
Augusztus 15-től a Miniszterelnökség tartja a kapcsolatot a norvég alappal. Mondjuk a norvégok továbbra sem állnak szóba velük.
Április végén azt írtuk, hogy baj van, nem jön pénz. A Miniszterelnökség sokakat megnyugtatott: mire le kell adni a következő számlákat, úgyis minden rendben lesz. A határidő lejárt, de július 20-ig egyetlen számlát sem adott le a kormány, és az Európai Bizottság továbbra sem ígéri biztosra, hogy fizetne. Az EU-s támogatások a választások óta nem jönnek.
Az utóbbi hetekben titkos célra kapott pénzt a Lázár vezette Miniszterelnökség, de támogattak egy fideszközeli alapítványt és a rendőrséget is. Na meg kifizették az Orbán-esküvőn eltűnt telefonok keresését.
Lázár Jánost ma meghallgatta a mezőgazdasági bizottság, ahol beszámolt arról, mit tervez a következő négy évben. Sok mindenért ő felel majd.
TASZ, Átlátszó, Krétakör, K-Monitor, meleg-, és nőszervezetek: miattuk indított támadást Lázár János a civil támogatások ügyében. A miniszterelnökség feketelistája.
Miniszterelnökségi Főminisztérium? Magisztérium? Lázárjános?