Orbán 16 év alatt átrendezte a tulajdonviszonyokat a magyar gazdaságban, de ettől semmi sem lett jobb. A magyar vállalatok nem elég termelékenyek, és ez az egyik legfőbb oka a magyar gazdaság stagnálásának. Idiótán használtuk a támogatásokat, nincs tudás, nincs márka, nincs piac. Hogyan tovább?
A Wall Street Journal arról írt elemzést, hogy a kormány mindent egy lapra tett fel az akkuipar támogatásával, és hogy ennek mi lett az ára.
Szigor helyett populizmus. Működik vajon?