Egy másik büntetőeljárás is folyik a fürdővel kapcsolatban, úgy fizettek bért valakinek éveken keresztül, hogy egy percet sem dolgozott a fürdőben.
Az ügyben nemrég büntetőeljárás indult. A fideszes polgármester régóta ismeri a férfit, és arról is beszélt, hogy rendszeresen egyeztetnek a város ügyeiről Ágh Péter képviselővel. A fürdővezetés állítólag nem tud az eljárásról.