Kedves barátunk Kelt, a Budapest SF Meetup egyik szervezője ajánlotta fel nekünk a lehetőséget, hogy bemutatkozzunk az ő rendezvényükön az érdeklődő közönségnek. A kezdeményezésről és az első alkalomról razor mesélt a jelenlévőknek. A videót Kelt készítette és töltötte fel, ezúton is köszönjük.
Ne felejtsetek el regisztrálni és visszajelezni a szeptemberi előadásunkra!
„Résen kell lenni” – Magyar Péter szerint erre figyelmezették a régi motorosnak számító uniós vezetők az első EU-csúcsa előtt. Az új miniszterelnök azt ígérte, hogy bármilyen hosszú is lesz az éjszaka, nem fog kimenni kávézni.
Bánja-e, hogy a nagy víziók helyett nem fordított nagyobb figyelmet a rábízott államra inkább? – kérdeztük a volt miniszterelnököt Brüsszelben. Szerinte el kell dönteni, hogy házmester vagy miniszterelnök az ember.
A vereség óta jóval készségesebben nyilatkoznak a fideszesek, mint korábban. Megpróbáltuk megtudni, mi van az Orbán-korszakon túl.
Az én dolgom, hogy ne történhessen olyan, hogy Magyarország amiatt bukik egy eurocentet is, mert valamilyen döntést nem hoztunk meg időben – mondta első miniszteri nagyinterjújában Vitézy Dávid. A közlekedési és beruházási miniszter kijelentette, felperzselt földet örökölt Lázár Jánostól.
A gyermekvédelmi vita legerősebb pillanatai a parlamentben.