Feltűnően kivételeztek egy diákkal a vizsgán, etikai eljárás indult a Corvinuson

oktatás

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Etikai eljárás indult a Budapesti Corvinus Egyetem két munkatársa ellen - ez derül ki egy hosszú Facebook-bejegyzésből, amit az egyetem szakszervezeti tagjainak zárt csoportjában tettek közzé a múlt héten.

Az eljárásokat a poszt szerzője, Ádám Zoltán, a Corvinus Közgazdasági Intézetének docense kezdeményezte, mert, mint írja, tudomására jutott, hogy a téli vizsgaidőszakban "az egyik hallgató a többiektől fizikailag elkülönítve, egy kifejezetten neki készített vizsgasor alapján tehetett (sikeres) vizsgát, miközben az illető a minden más hallgatóval szemben szigorúan érvényesített tantárgyi adatlap feltételrendszere szerint eleve nem is kaphatott volna a tárgyból elégtelennél jobb jegyet."

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!
Kapcsolódó cikkek