„Mikor jön a meteróó?”
Pontosan 10 éve publikáltuk a videónkat, amiben az akkor metrómániás unokaöcsém megtekintette a vadiúj 4-es metrót, és elkészült a 444 történetének talán legcukkerebb filmje. Bence azóta 14 éves lett, nem lett belőle 2-es metróvezető, csak egy nagyon lelkes és tehetséges kamasz, aki nálam sokkal jobb filmeket készít. De már sajnos nem mondja, hogy „Játáros pápáva tér.”
Íme a 14 éves Bence, Bankó Gábor felvételén:
Ha valakit elkapott a nosztalgia, az szerezze be születésnapi kiadványunkat (INNEN) a Jeti Válasz könyvet, ami teli van szívfacsaró sztorikkal a 444 első 10 évéről.
Jachtozástól orosz hekkerekig, gödi gyártól a Lavrovval folytatott telefonokig – mindig volt miről kérdezni a volt külügyminisztert, aki mostanra a Fidesz-frakcióból is kiszállt.
Rövid, de annál velősebb pár hónap volt.
Magyarországon is egyre több mosómedve él a szabadban, de a kutatók nem feltétlenül örülnek nekik. Mi a baj a megjelenésükkel?
Múlt és jelen, lemondás és érkezés: a 444 leköszönő főszerkesztője és bemutatkozó új vezetője közös műsorban beszélik át, mit jelent az újságírás a NER után és mit várhatnak az új korszaktól a 444 olvasói.
Bóka János Az önkény 50 árnyalata címmel szólalt fel a parlamentben. Ruff Bálint válaszában arról beszélt: az antikorrupciós törvénycsomagra azért van szükség, mert a fideszesek 16 éven át loptak.