Eddig az angol–szerb volt a legpocsékabb meccs az Európa-bajnokságon, mostantól az angol–szlovén vette át a helyét

• Kedd volt az a nap a foci-Eb-n, amikor nem kellett volna számolgatni: ha Anglia az ún. papírformának megfelelően legyőzte volna a 2 pontos Szlovéniát, akkor Magyarország készülhetett volna a nyolcaddöntőre.
  • Ha a volna ott nem lett volna.
  • Anglia–Szlovénia 0-0.
  • A magyar válogatott sorsa innentől a portugálok és a törökök kezében van.
  • A késő délutáni programban a D csoportban játszották le az utolsó fordulót, az osztrákok teljesen megérdemelten verték 3-2-re Hollandiát.
  • Mivel a franciák döntetleneztek a lengyelekkel, Ausztria lett a csoportelső, a hollandok csak a legjobb harmadikok egyikeként folytathatják.
44 poszt
Időrend
június 25., 23:11

A portugáloknak és a törököknek sem szabad kikapniuk

Mármint szerdán. Miszerint a grúzoktól és a csehektől. Ebben az esetben annak ellenére továbbjut a magyar válogatott, hogy az angol csapat újfent lejátszotta az Európa-bajnokság legrosszabb meccsét.

Guéhi kapott egy sárga lapot

Lerántott egy kiugró szlovént. Legalább történt valami a meccsen.

június 25., 22:17

Saka próbált ollózni az 57. percben, nem túl sikeresen, ez volt a második félidő első érdemi eseménye

Állandóan az angoloknál van a labda, de a fölényüknek egyelőre nincs semmi eredménye.

június 25., 22:14

Majdnem megszületett az Eb 8. öngólja, de les volt

A dán Andersen talált be a saját kapujába, de még az öngólt megelőzően lesen volt a szerb csatár, így nincs gól.

A szerbek dühükben tárgyakat dobáltak a pályára, a játékosoknak kellett lenyugtatnia az eseményektől megvadult szurkolókat.

június 25., 21:57

Egy különös statisztika egy az angol–szlovénnál sokkal jobb meccsről

Az első félidőben lecserélt holland középpályás, Joey Veerman a 19 passzából 10-et elrontott, emellett 15-ször veszítette el a labdát, továbbá egyetlen csellel sem próbálkozott. Ausztria–Hollandia 3-2.

photo_camera Fotó: GABRIEL BOUYS/AFP
június 25., 21:47

Anglia–Szlovénia 0-0 a félidőben

Nem akármilyen 0-0, hanem olyan 0-0, ami teljes egészében és minden tekintetben nulla és nulla.

június 25., 21:36

A szerb térfélen zajlik a játék

A dánok nagyon erősen nyomnak, lövésig többször, gólig még egyszer sem jutottak el. A szerbek egyelőre nem sokat mutattak játékban.