Milák Kristóf első, Németh Nándor harmadik helyen jutott a szerdai döntőbe, női kézilabdázóink döntetleneztek, férfi vízilabdázóink kikaptak

• Férfi triatlonosaink a szennyezett Szajna miatt nem tudtak elrajtolni, valószínűleg szerdán fognak.
  • Milák Kristóf a legjobb idővel jutott be a 200 méter pillangó döntőjébe. Márton Richárd kiesett.
  • Németh Nándor a harmadik legjobb idővel jutott be a 100 méter gyorsúszás döntőjébe.
  • Jackl Vivien nem jutott be az 1500 méteres gyorsúszás döntőjébe.
  • Búcsúzott Filip Akilov, Bahmutból Magyarországra menekült bokszolónk.
  • Özbas Szofi és Ungvári Attila egyaránt második meccsén esett ki a dzsúdótornáról.
  • Pétervári-Molnár Bendegúz nem jutott be az egypárevezősök elődöntőjébe.
  • A női kézilabda-válogatott 31-31-et játszott Angolával.
  • A férfi vízilabda-válogatott 10-7-re kikapott Spanyolországtól.
77 poszt
Időrend
július 30., 22:38

Mi is zárjuk olimpiai közvetítésünket

Köszönöm szépen az egész napos figyelmet, holnap Takács Lili kollégám lesz a műsorvezető.

július 30., 22:36

Danyiil Medvegyev győzelme zárta a napi teniszprogramot

A semleges zászló alatt versenyző orosz teniszező könnyedén, 6-2, 6-2 arányban győzte le az osztrák Sebastian Ofnert. Következő ellenfele a kanadai Felix Auger-Aliassime lesz a legjobb 16 között.

július 30., 22:32

Léon Marchand a legjobb idővel jutott be a 200 méter mellúszás döntőjébe

Amit ugyanúgy szerda este rendeznek majd, mint a 200 méter pillangó döntőjét. A francia sztár kemény este elé néz, ha egyik számot sem engedi el. Pillangón ő lenne Milák Kristóf legnagyobb ellenfele.