A férfi pólósok az elődöntőben, a kajakosok és kenusok továbbjutottak, Losonczi a bronzért mérkőzhet

• A 87 kilogrammos kötöttfogású birkózó, Losonczi Dávid kikapott az elődöntőben.
  • Az ILCA 7 hajóosztály éremversenyében Vadnai Jonatán negyedik lett.
  • Salim Omar az 58 kilogrammos taewondósok versenyében kikapott a negyeddöntőben.
  • A maratoni gyalogló vegyesváltóban Venyercsán Bence és Récsei Rita a 21. lett.
  • Női kajak egyes 500 méteren Csipes Tamara és Gazsó Alida, férfi kajak 1000 méteren Kopasz Bálint és Varga Ádám, férfi kenu egyes ezer méteren Adolf Balázs és Fejes Dániel is továbbutott a középdöntőbe.
  • A 100 méter gáton Kozák Luca 6., Kerekes Gréta 7. lett az előfutamában, és a reményágon folytatják.
103 poszt
Időrend
augusztus 07., 22:39

Ez volt szerdán az olimpián

Közvetítésünket a mai események gyors összefoglalásával zárjuk:

• A férfi vízilabdaválogatott büntetőkkel nyerte meg az olaszok elleni negyeddöntőt, a döntőért Horvátország ellen játszhat.
  • A 87 kilogrammos kötöttfogású birkózónk Losonczi Dávid kikapott az elődöntőben, csütörtökön a bronzéremért birkózhat.
  • Salim Omar az 58 kilogrammos taewondósok versenyében kikapott a negyeddöntőben, végül 9. lett.

Jó éjszakát!

augusztus 07., 22:20

Varga Zsolt szerint a 4 perces kiállítás mindkét csapatot megzavarta

Az olasz és a magyar válogatott sokat készült együtt a nyáron, mondta Varga Zsolt szövetségi kapitány. A 4 perces kiállítás mindenkit megbillentett, az olaszokat és a magyarokat is. Innen kellett visszajönni egy fantasztikus csapatteljesítménnyel.

augusztus 07., 22:19

Megnyerte az elődöntőt az interszexuális-gyanús tajvani bokszoló

A tajvani interszexuális-gyanús bokszolóé, Lin Ju-ting 5-0 arányban legyőzte török ellenfelét, Kahramant, aki ezzel bronzérmes lett. A tajvani ellenfele a döntőben egy lengyel bokszoló, Szeremeta lesz.

photo_camera Fotó: MUSTAFA CIFTCI/Anadolu via AFP
augusztus 07., 22:09

Magyarország büntetőkkel jutott az olimpiai elődöntőbe

Magyarország nyerte a férfi vízilabda olimpiai negyeddöntőt Olaszország ellen. Az elődöntőben Horvátország ellen játszunk.

photo_camera Fotó: Kovács Tamás/MTI/MTVA

A cikk folytatódik

augusztus 07., 21:59

Férfi pólónegyeddöntő: 9-9 után büntetők döntenek

16 másodperccel a meccs vége előtt Jansik egyedül úszott az olasz kapura, de elrontotta a ziccert. Jön a büntetőpárbaj.

augusztus 07., 21:57

Férfi pólónegyeddöntő: 9-9, és már alig van hátra néhány másodperc

Presciutti góljával egyenlítettek az olaszok, 9-9. Kicsivel több mint egy perc van hátra. Manhercz kihagyott egy magyar helyzetet, 39 másodperccel a vége előtt időkérés.

Ha döntetlen, akkor büntetők döntenek.

augusztus 07., 21:51

Férfi pólónegyedöntő: megint vezetünk

Az olaszok kicsit összezuhantak, nem tudnak betalálni, miközben Manhercz megszerzi vezetést, 9-8.

augusztus 07., 21:48

Férfi pólónegyeddöntő: Utolértük az olaszokat, de ez még kevés

Zalánki nyolcadik lövéséből a harmadik gólját szerzi, ezzel utolértük az olaszokat, 8-8. A váratlan egyenlítés után az olaszok mintha elbizonytalanodtak volna. Vogel hibája után az olaszok 5 métereshez jutottak, de hiába, Vogel védett.

augusztus 07., 21:43

Férfi pólónegyeddöntő: gólváltással indult az utolsó negyed

A harmadik negyed Echenique góljával indult, 6-8. Fekete révén rögtön volt válasz emberelőnyben, 7-8.

augusztus 07., 21:38

Férfi pólónegyeddöntő: Di Fulvio megállíthatatlan, de ott van Zalánki

Di Fulvio második góljával 6-4-re vezetnek az olaszok a harmadik negyed vége előtt másfél perccel, 4-6. Az ellentámadásból Zalánki végre betalál emberelőnyben, 5-6. Újabb ellentámadás, és Di Fulvio újabb góljával 5-7. És megint Zalánki, 6-7.

A második negyedet az olaszok 5-2-re nyerték.

augusztus 07., 21:30

Férfi pólónegyeddöntő: ki fog itt magyar gólt lőni?

Az olaszok 4 perces kiállítása minket zavart meg jobban. A harmadik negyedben, bár már a fele eltelt, nem sikerült még gólt szerezni. És a második negyedben is csak egyet, büntetőből. A harmadik negyed 5. percében az olaszok a meccs idején először átvették a vezetést, 4-5

augusztus 07., 21:28

Férfi pólónegyeddöntő: most tényleg utolértek minket az olaszok

A második negyed Di Fulvio góljával indult, majd az olaszok egyenlítettek, 4-4.

augusztus 07., 21:21

Férfi pólónegyeddöntő: 4-2 ide a félidőben

A második negyedben több gól már nem esett, a félidőben 4-2-re vezet Magyarország. A játékvezetők főszereplők lettek. Hiába a 4 perces emberelőny, mi is idegesen játszunk, a büntetőn kívül gólt nem tudtunk szerezni.

augusztus 07., 21:12

Férfi pólóngeyeddöntő: utolértek minket az olaszok - vagy mégsem?

Az olaszok a második negyed 5. percében értek utol minket, Condemi egyenlített, 3-3. Ezt követően Condemit négy percre kiállították ütésért, mondván, nem csak gólt lőtt, de szándékosan megütötte Jansikot.

A gólt elvették, Magyarország jöhetett büntetővel, Manhercz belőtte, 4-2 ide.

photo_camera Condemi vitatott lövése Fotó: Kovács Tamás/MTI/MTVA
augusztus 07., 21:06

Férfi pólónegyeddöntő: nem jönnek a gólok a második negyedben

A második negyed kihagyott helyzetekkel indult. Vámos emberelőnyből sem tudott betalálni, pedig lassan a második negyed fele is eltelt.