Az előfizetők (de csak a Belső kör és Közösség csomagok tulajdonosai!) már szombat hajnalban hozzájutnak legfrissebb epizódunk teljes verziójához. A hétfőn publikált, ingyen meghallgatható verzió tíz perccel rövidebb. Itt írtunk arról, hogy tudod meghallgatni a teljes adást.
A kedves nézőket egyre kifinomultabb látványvilággal (L alakú asztal!!!) elkápráztató műsorunk ismét számos kérdésben világít rá a lényegre.
Gulyás Gergely nem tudott magyarázatot adni arra többször felmerülő kérdésre, hogyha a szakszolgálatok Magyar Levente államtitkárt figyelmeztették ukrán titkosszolgálati kapcsolatára, akkor Magyar Péter EP-képviselőt miért nem. A nagytakarítási törvény 1 százalékos módosításáról azt mondta: ha visszamenőleges hatálya van, nem korrekt a módosítás.
A Pride-ról pedig azt mondta, Magyarországon nem bántják egymást az emberek.
Az viszont egyelőre nem derült ki, hogy ki a felelős.
Zavar (pontosabban valószínűleg műbalhé) van a kormánypropagandában, a lényeg a jelek szerint az, hogy a nem heteroszexuálisok kárára lehessen kommunikálni.
És a cionistákat is. Az ajatollah tweetek sorozatával és videónyilatkozattal is üzent.
Vásárhelyi Mária megírta szülei történetét. Egy történet a magyar zsidóság gyötrő dilemmáiról, vak hitről, romániai deportálásról, egy férfiközpontú családról, az ős Soros-kampányról, a rendszerváltás hozta megigazulásáról, majd a keserű csalódásról.
Filozófiaszakról a fine diningba. Makai Edina, a SALT sous-séfje a csúcskonyhák brutális hangulatáról, katonás fegyelméről, René Redzepi és a Noma jelentőségéről.
Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!