A szélsőjobb szerint a tűzszünet megadást és a Hamász győzelmét jelenti. Netanjáhunak már csak kétfős többsége maradt.
Ifjabb Schobert és Böszörményi-Nagy nyomaiban: „Ha én 48 évesen meg tudom csinálni, mindenki meg tudja tenni.”
Újra támad az izraeli hadsereg, mert nem kapták meg az elengedett túszok névsorát.
170 millió amerikai felhasználó maradt napi TikTok-betevő nélkül a hatályba lépő tiltás miatt. Óriási politikai felelősségtologatás megy, Trumpnál lesz a megoldás.
A Nyugat kapuja, a slampos Bezzegbécs, ahol sokáig lehet semmit sem csinálni, a Gorenjék, a nelopjmagyar és a pornómozik fővárosa, Lázár János migránsapokalipszise: Bécs a Fortepan képein keresztül, magyar szemmel.
Még próbálják megfúrni, de talán bele lehet kényszeríteni Netanjáhut és a Hamászt az egyezségbe, és ez komoly fegyvertény Trumpnak is. Gázát azonban az utolsó pillanatig bombázzák, és egyelőre nem engedik be a segélyszállítmányokat sem.
Grönland keresi az együttműködést Trumppal, készek megerősíteni a kapcsolatokat.
A konszolidálódó szélsőjobb önmarcangolása: valóban ki kellett zárni az alapítót, csak mert rehabilitálni próbálta a német megszállást?
Ez a szegény vidék egyebet se’ terem: medvehúst meg fügét - szavalta János vitéz, de azóta brumiból signature fogás lett, Romániából pedig medvenagyhatalom.
A szöuli hírszerzés szerint már 300 észak-koreai katona halt meg az orosz-ukrán háborúban.
Láng Géza idáig a kormányból felügyelte a Magyar Postát, mostantól házon belülről fog irányítani.
Teljesen le kellett zárni a Jászberényi utat Kőbányán.
Csókolózó papok és apácák, anorexia, haldokló AIDS-beteg képe, mint reklámalapanyag: a világ egyik legmegosztóbb kreatívja 82 évesen ment el.
A németek már hazaküldenék a szíriai menekülteket, de még nem tudni, az országban iszlamista konszolidáció, újabb polgárháború vagy őskáosz következik-e. A kurdok megint buknak, a törökök nyernek, sok múlik Trumpon: romokból kellene államot építeni, és mindenki nagyot bukhat, ha nem sikerül.
Az összehangolt amerikai-brit lépések miatt keveset emelkedhet het az olajár a várakozások szerint. Közvetlen magyar érintett nincs, a szerb állami olajvállalat viszont felkerült a listára.