Kiss Bence

Magyar: Sulyok Tamásnak sikerült kialakítania egy közjogi válságot

A miniszterelnök szerint a köztársasági elnök a napokban „bemutatta felcsúti módon, hogyan kell öngólt lőni: beállni a kör közepére, teli rüszttel kezdőrúgásból a felső ficakba belőni a saját kapujába”.

Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna
video
Videó

Magyar Péter: Nem szoktak unalmasak lenni ezek az ülések, nem érdemes kimenni kávézni

„Résen kell lenni” – Magyar Péter szerint erre figyelmezették a régi motorosnak számító uniós vezetők az első EU-csúcsa előtt. Az új miniszterelnök azt ígérte, hogy bármilyen hosszú is lesz az éjszaka, nem fog kimenni kávézni.

Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna
video
Videó

Orbán: Ne induljon ki abból, hogy az emberek mit mondanak az egészségügyről, jobb, ha a tényeket nézzük!

Bánja-e, hogy a nagy víziók helyett nem fordított nagyobb figyelmet a rábízott államra inkább? – kérdeztük a volt miniszterelnököt Brüsszelben. Szerinte el kell dönteni, hogy házmester vagy miniszterelnök az ember.

Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna
video
Videó

Földbe döngölt fideszesek a virtuális Tisza-forradalomban

Az új kormány tagjai egymásra licitálva kérik számon a fideszeseken az elmúlt 16 évet, miközben kiderült: a Tisza kampányfőnöke nem vonul vissza, hanem kiemelten fontos feladatot kap. Ott voltunk, amikor Rogán Antal leadta a szerelését.

Bokros Dorka, Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna, Kovács Bendegúz, Botos Tamás
video
Videó

Magukra hagyott fideszesek néztek szembe a rendszerváltással

Úgy kezdődött el az új politikai korszak Magyarországon, hogy Orbán Viktor nem ment el személyesen vállalni a felelősséget az elmúlt 16 évért. Megbékélés nincs igazságtétel nélkül, igazságtétel pedig nincs szembenézés nélkül – üzente Magyar Péter az ellenzékbe szorult fideszeseknek.

Bokros Dorka, Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna, Kovács Bendegúz, Kristóf Balázs
video
Videó

„Még egyszer ez a vészkorszak nem fog eljönni”

Végigkövettük a NER utáni első országgyűlés megalakulását.

Bokros Dorka, Kiss Bence, Jelinek Anna, Czinkóczi Sándor, Kristóf Balázs
video
Videó

Azokat a titkokat tárná fel a Tisza-kormány, amiket a Fidesz minden erejével védett

Újra és újra leszavazta a Fidesz a parlamentben az ügynökakták nyilvánosságát, Ruff Bálint viszont első intézkedései közé sorolta ezt az ügyet. A vesztes kampány vezetője közben rádöbbent, mást kellett volna csinálni. Robog tovább a magyar politika, itt a Közért új adása.

Bokros Dorka, Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna, Kovács Bendegúz, Botos Tamás
video
Videó

Akkora politikai földrengés van, hogy a fideszesek elkezdtek kitárulkozni

Magyarországról vesz példát a világ a rendszerváltás után, sokat látott nemzetközi tudósítók csodálkoznak rá arra, ami nálunk zajlik. A Fidesz közben azzal szembesül: hiába a totális kampány, a táboruk magján kívül alig tudtak bárkit megszólítani. Itt a Közért új epizódja.

Kiss Bence, plankog, Jelinek Anna, Kovács Bendegúz, Botos Tamás
video