Megivott egy liter vodkát, aztán bealudt.
A Szolidaritás Autóbusz-közlekedési Szakszervezet szerint 20-25 százalékos béremelésre lenne szükség a buszvezetők megtartásához.
Egy hete kezdődött a Budapest–Hegyeshalom vasútvonal felújítása. Olvasóink pozitív és negatív tapasztalatokról is írtak nekünk. Egy dologban egyetértettek: értékelik a vasutasok erőfeszítéseit.
Ott, ahol csak 90 km/órával mehetett volna.
Szerinte a dugók mellett most még a személyzethiány is tetézte a bajt, „ahogy ez mindennapos mostanában”.
A volt közlekedési államtitkár szerint a rendőrség új Facebook-videójában „a szabálytalankodáshoz igazodó magatartásra” nevel.
Cserébe az önkormányzat korlátozó intézkedéseket vezet be októbertől.
Hétfőn elkezdődött az 1-es vasúti fővonal felújítása. Kíváncsiak vagyunk, olvasóink mit tapasztaltak az elmúlt egy hétben.
Sajtótájékoztatót tartott Karácsony Gergely főpolgármester a Valyo és Magyar Autóklub képviselőivel arról, hogy 2030-ra hogyan tennék élhetővé a pesti alsó rakpartot. A főváros szeretne olyan szakaszt is, ahol egyáltalán nincsenek autók.
A szakasz 14 kilométer hosszú.
És hol van még a vége. Környezetvédők szerint a klímabarát közlekedési alternatíváknak így annyi.
A javítási költségek és a különadók miatt.
A cél, hogy könnyebben megközelíthetőek legyenek a köz- és oktatási intézmények.
Az M200-as és M8-as építése enyhíthetne a tranzitforgalmon, de ez még minimum 10 évbe telhet.
Sok türelem kell.