A B-52-es felszállás után azonnal a földbe csapódott a dél-kaliforniai Edwards Légitámaszpontnál.
A veszélyes manőverről videót is bemutatott az amerikai hadsereg.
Csak a miheztartás végett. A B52-esek képesek nukleáris fegyverek hordozására is.
Az ISIS ellen fognak harcolni Szíriában.