Az új kolumbiai elnök egyébként amerikai állampolgár is, mivel sokáig Miamiban élt és dolgozott.
Gustavo Petro bejegyzéseiben nyíltan támogatta a baloldali jelöltet, és bírálta annak ellenfelét.
Sorosozás, buzizás, megabörtönök dzsungelbe: Orbán veresége egy dolog, de Dél-Amerika más tracken van.