Nemrég azt mondta, úgy döntött, önként vállalja a kiadatását, mert állítása szerint nagyon leromlott az egészségügyi állapota.
2025-ben jogerősen elítélték, de nem vonult be a börtönbe és Dubajba menekült. A 90-es évek alvilágának ismert alakja volt, 2006-ban 12 év fegyházra ítélték a kecskeméti maffiaperben. Koronatanúként segítette a rendőrséget a kilencvenes évek megoldatlan emberölési ügyeiben.
A Bors szerint kórházba szállítás közben meghalt a Dózsa György úton történt baleset másik sérültje is.
Szemtanúk szerint a balesetet okozó kabrió nagyon gyorsan ment, és fékezés nélkül nekiütközött az előtte lévő kocsinak, ami a megállóban várakozó emberek közé csapódott.