Sem a női, sem a férfi csapat nem lesz ott az olimpián. A szövetséget vezető fideszes politikus azt írta, hogy szóljanak neki, ha vele van a baj, és akkor távozik. De a sajtó csak politikai okok miatt támadja.
Németh András, a csúnyán leégett női válogatott távozó szövetségi kapitánya meghökkentően őszintén beismerte, hogy egyszerűen nem tudott mit kezdeni a fiatal sportolókkal. Még kulturális programot sem tudott szervezni nekik.
Ok, nem stadion, de mégis. Siófokon már kézilabda bajnoki mérkőzéseket kellene tartani a sportcsarnokban, de a munkagépek leálltak. Felcsúton úsznak a tao-pénzekben, Siófokra már nem jutott.
Ezt csúnyán benézték a dél-koreai-francia kézimeccs bírái, meg is lakoltak érte egytől egyig.
Fonyó Károly uralkodása alatt dőlt a pénz a csapathoz.
Carlos Ortega állítólag fáradtnak érezte magát. Volt horvát szövetségi kapitányok érkezhetnek a helyére.
Utánpótlásban azért maradnak. Vajon a simicskástalanított MVM meddig támogatja Európa egyik legjobb csapatát?