Könnyítést kap a csatorna a reklámadóban, cserébe visszatérnek a nyolcfejű tehenek a híradóba.
„Ez nem Oroszország vagy Mexikó. De jobb félni, mint megijedni” – mondta Dirk Gerkens.
Az állami vezetők autói lassan 9-10 évesek, cselekedni kellett.
A kormányzati holdudvar napilapja páros lábbal száll bele az áruházláncba.
Üdvözlünk az új középkorban! Van itt minden: járások, sóadó, hídpénz, udvari bolondok. Laudate Dominum omnes gentes!
MINDEN, ami minden idők legnagyobb magyar beruházásának megkötése óta kiderült. Kösz, Vologya!
2 milliárd forintból.
ಠ_ಠ
De az Orbán Viktor által fecninek nevezett papírok nem azok. A Heti Válasz készített interjút az amerikai ügyvivővel.
Nemcsak arról van szó, hogy a kormány már megint semmibe veszi valaki magántulajdonát. Hanem arról is, hogy még csak nem is próbálkozik, hogy minderre kézzelfogható indokot adjon.