Tudósítani akartak Orbán Viktor és a NATO főtitkárának sajtótájékoztatójáról. Nem kellett volna.
A házelnök engedélyével rakhatta ki a Jobbik IT a rajzot a Fehér Ház aulájában.
A legbajszosabb házelnök Délkelet-Ázsiában turnézik.
Míg Áder és Orbán külföldön, a házelnök egyedül állt ki a csípős, októberi szélbe, hogy loboghasson a nemzeti lobogó.
És bajszokban gyönyörködött.
Mikor láttak legutóbb mosolyt a bajusz alatt a köztársasági elnök úr arcán?
Már megint nagyon spirituálisan beszélt a 60. jubileumi cserkésznapon az utolsó magyar cserkész.
Szinte flörtölésig fajult néha Kövér László és Schiffer András beszélgetése. Politikai perverzek minden részletét imádni fogják.
A Fidesz politikusa Schiffer Andrással vitatkozva árulta el, mi a fontos neki. Felőle jöhet akár egy LMP-Jobbik koalíció is, ha ez megvalósul.
A házelnök azt mondta, hogy felhagytunk a revíziós nemzetpoltikával és tiszteletben tartjuk a határokat. Viszont a tanárok feladata a demográfiai csökkenés megállítása.
Azért az elég kétesélyes, annál már letelepedési államkötvénnyel is könnyebb lenne. Meg minek is, ha már több ezer európai csatlakozott már hozzájuk.