Főtt krumpli csótánnyal, körte fülbemászóval, borsos tokány kaviccsal – eddig ilyenek voltak az állapotok.
A pécsi polgármester szerint pécsi közétkeztetési szerződésekre is kiterjed a nyomozás, márpedig a város csak a Hungasttal áll szerződésben. A cég nem reagált a megkeresésünkre, a kommunikációs igazgató éppen tegnap óta van szabadságon. A tulajdonost állítólag előállították. Bánki Erik közölte: őt nem kereste semmilyen hatóság.
A pécsi közintézmények és a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. a 2010-es években, a fideszes városvezetés idején a Hungasttal kötöttek közétkeztetési szerződéseket.
A HVG úgy tudja, hogy többen vádalkut köthettek az ügyben, aminek már legalább négy szála van.