Négy embert állítana bíróság elé az ügyészség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt.
Kunetz Zsombor szerint azonban nem valószínű, hogy egyetlen munkatárs hibázott csak.
A telefonon segítő mentésirányító maga is kismama, mindjárt szülési szabadságra megy. „Nagyon ügyesek mindketten!”