Az éves beszámolók alapján a Megafon, a Nemzeti Ellenállás Mozgalom, a DPK-univerzum szereplői és Dukász Magor cégei is óriási költségvetéssel dolgoztak.
A feketesereg irányítóiként elhíresült trió, Bazsó Adolf és a Gremsberger fivérek is a Dorogi Nehézatlétikai Clubban versenyeztek – ugyanott, ahol korábban a Fidesz kampányának egyik kulcsembere. A HK az internetről az utcára költözött.
A Fidesznek kampányoló Digitális Demokráciafejlesztési Ügynökség tavaly júliusban költözött a Green House-ba.