A szerb első ligából kipottyant klub akadémiai rendszerét jórészt Budapest tartotta el, a felnőttcsapatban egy magyar játékos volt, egy békéscsabai.
Nem könnyű kérdések, de itt egy meccsbeszámoló, ami alapján jobban végig lehet gondolni az egészet.
Elkezdtek özönleni a magyarországi milliárdok az utánpótlásba, építettek belőle egy sikeres első osztályú csapatot.