Varga Mihály szerint az elmúlt években Magyarország szakított az önállóságát korlátozó politikával, és mert a hagyományaira, a hit értékeire és a magyarság erejére támaszkodni.
Az sem tetszik nekik, hogy egy sajtóhír félmondatából kell értesülniük a regionális igazgatóságok felszámolásáról és a leépítésekről.
Ettől a teljesen lehalt építőipar felpezsdítését remélik. Cserébe még a masszőröknek is kötelezővé tehetik az online pénztárgépet.
Mezőkövesd volt polgármestere megállíthatatlanul halmozza a pozíciókat a Nemzetgazdasági Minisztériumban.
Három ember lép előrébb a gazdasági minisztériumban.
Répássy Róbert az Igazságügyi Minisztériumból, Glattfelder Béla és Czomba Sándor a Nemzetgazdasági Minisztériumból távozhat napokon belül.
De a miniszter szerint ezt nem Tállai András vezetné. Azt nem mondta meg, hogy ki.
Nyilvánvalóvá vált, amit eddig is tudtunk. A Nirvana frontembere nem lett öngyilkos 1994-ben. Jelenleg a Szent János Kórházban dolgozik.
A jegybankelkön és a pénzügyminiszter annyira nyírják egymást, hogy mellette nem lehet rendesen dolgozni, ezért az államtitkár két év után lelép a kormánytól.
Forintosítás lesz, mint a lakásoknál.
Vida Ildikó már májusban szólt a miniszterelnöknek, hogy felmond. Ehhez képest Varga június óta arra célozgat, hogy Vidát le kellene váltani. Nagyon furcsa ez.
A miniszter célozgat, de nem értem, mire. Tolmácsot kérek!
A kormány augusztustól korlátozza nem uniós országokból érkező dolgozók számát.