Lement a 12. Puskás-Suzuki Kupa is, az örök vesztes Felcsút hatodszor volt döntős, de most sem nyert

Még 12 millió forintot szeretnénk összegyűjteni az év végéig. Köszönjük, hogy összedobjátok. Akkor nem tartozunk majd senkinek, csak köszönettel - nektek.

A házigazda Puskás Akadémia 4-2-re kikapott a brazil Flamengótól a 12. Puskás-Suzuki Kupa utánpótlás labdarúgótorna hétfői döntőjében. A félidőben még 2-1-re vezettek, a második félidőben pedig kaptak még 3 gólt.

Orbán Viktor (j4) és Szabó Tünde sportért felelős államtitkár (j5) átadja az oklevelet és az érmeket a tornagyőztes Real Madrid játékosainak a 10. Puskás-Suzuki Kupa U17-es nemzetközi focitorna eredményhirdetésén Felcsúton, a Pancho Arénában 2017. június 5-én. Jobbról Mészáros Lőrinc, a házigazda Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia elnöke (j8).Fotó: Szigetváry Zsolt/MTI/MTVA

A felcsútiak hatodszor játszottak finálét, de nyerni még egyszer sem tudtak.