Angela Merkel semmit sem bán abból, ahogy Vlagyimir Putyint kezelte az évek során

POLITIKA

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Távozása utáni első nyilvános szereplésén Angela Merkel kijelentette: nem bán semmit abból, ahogy Vlagyimir Putyinnal bánt kancellársága alatt. Szerinte ugyanis Putyin „hadüzenetként” fogta volna fel Ukrajna 2008-as NATO-tagsági tervét, amelyet Németország kormánya blokkolt, ő pedig tudta, hogyan gondolkodik az orosz elnök, és nem akarta Putyint tovább provokálni.

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!