Ha szeretnéd a Borízű Hang adásait már a megjelenés napján (jellemzően vasárnap hajnalban) elérni, „Közösség” vagy „Belső kör” csomagra lesz szükséged.
Immáron kilencvennegyedik alkalommal nem mondhatják, hogy nem szóltunk.
Szlovákia, Ausztria és Csehország is orosz gázra volt utalva, de idén az importjuk legalább felét más forrásokból pótolják. Csak a magyar kormány állítja, hogy egy tengerpart nélküli ország ezen a vidéken csak orosz gázhoz férhet hozzá.
Rishi Sunak az első miniszterelnök, aki hindu, és aki gazdagabb, mint az angol király. Viszont gyenge legitimációval kellene vezetnie egy megosztott pártot és egy recesszióba tartó országot.
Pénteken egyszerre tartottak hídavató hordógurítást és bokrétaünnepséget a Nemzeti Atlétikai Központban, azaz a Dél-Pest fölé magasodó új fővárosi stadionban. A stadion olyan, amilyen egy stadion lenni szokott. A kétségeket, hogy erre itt és ennyiért szükség lenne, nem sikerült eloszlatni.
Két jó új szobor + egy csomó kiemelt ágyás + egy elég ronda szökőkút + egy szabadtéri történeti múzeum + rengeteg mulcs = Új Széna tér
Miért kevés az olyan sikertörténet Európában, mint a Revolut? A Saját Tőke podcast harmadik adásában Orbán Krisztián és Nagy Tamás beszélgetnek a privát tőke és a kockázati tőke közti különbségekről.
Hiláriusz egyre forróbb. 1248 játékos lesz a vébén, abból hárman játszanak Magyarországon. Forradalmi újítások biciklis pisilésben. Dezodorellenes népi kezdeményezés. Rogán hiába metrózik. Horror tücsökárak.
Hiláriusz egyre forróbb. 1248 játékos lesz a vébén, abból hárman játszanak Magyarországon. Forradalmi újítások biciklis pisilésben. Dezodorellenes népi kezdeményezés. Rogán hiába metrózik. Horror tücsökárak.
Májusban jelent meg Urfi Péter első könyve, a Sansz, amely egyszerre idézi fel a covid időszakának sokszor már elfeledett történéseit és szól arról, hogy mit is jelent mindaz, amikor az embernél váratlanul agydaganatot diagnosztizálnak. A könyv bemutatóján a szerzővel beszélgettünk.
Orbán 16 év alatt átrendezte a tulajdonviszonyokat a magyar gazdaságban, de ettől semmi sem lett jobb. A magyar vállalatok nem elég termelékenyek, és ez az egyik legfőbb oka a magyar gazdaság stagnálásának. Idiótán használtuk a támogatásokat, nincs tudás, nincs márka, nincs piac. Hogyan tovább?