Navracsics Tibor elment babérokat aratni a Deák térre

közlekedés

Ajándékozás

Cikkek ajándékozásához Közösség vagy Belső kör csomagra van szükséged.

Ha már előfizetőnk vagy, jelentkezz be! Ha még nem, válassz a csomagjaink közül!

Furcsa látvány a büféasztal a peron közepén, de pont ez fogadta azokat, akik az M3-as metró Deák Ferenc téri megállójának átadására érkeztek hétfő délelőtt. A Ferenciek terével együtt elkészült ugyanis a 3-as metró két újabb állomása, amiket délutántól már az utazóközönség is birtokba vehet. Nem sokkal később a bilikék falak között a mozgólépcsőn leszállt közénk Karácsony Gergely főpolgármester és Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter, és elkezdődött a hivatalos ceremónia.

-33%

Fizess elő most Revoluttal, és olvass tovább!

Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.

Már előfizetőnk vagy?
Jelentkezz be!