Másfél perc van hátra, 31-31
Előbb az angolaiak, majd a magyarok közül állítottak ki egy játékost. Magyarország rövid ideig vezetett, de Angola 31-31-re kiegyenlített. Időkérés.
- Link másolása
- X (Twitter)
- Tumblr
Előbb az angolaiak, majd a magyarok közül állítottak ki egy játékost. Magyarország rövid ideig vezetett, de Angola 31-31-re kiegyenlített. Időkérés.
Négy perc van hátra a meccsből, Angola 30-29-re vezet.
Kiegyenlített a magyar csapat, még 10 perc van hátra a meccsből.
Háromnegyed óra telt el a meccsből, Angola 26-25-re vezet. A két csapat közötti különbség 1 és 2 gól között váltakozik percek óta.
Hetest védett a magyar kapus, majd rögtön gólt lőtt a magyar csapat, így rövid ideig döntetlen volt az állás. Utána azonban megint Angola vette át a kezdeményezést. 38 perc telt el a meccsből.
Az első gólt az angolai csapat lőtte, 17-15 az állás.
Hiába vezetett 12-7-re is a magyar csapat, a félidő második felére visszaesett a teljesítménye. Harminc percnyi játék után egy góllal vezet az afrikai csapat.
Érezhetően megtorpant a magyar csapat, percekig nem is volt magyar gól. Angola ki is egyenlített, de két góllal gyorsan reagált Magyarország. Utána viszont újra egyenlített Angola. Két perc van még a félidőből.
Volt 5 gól is a különbség, de az angolaiak zárkózni kezdtek. Magyarország időt kér.
Elég hullámzó a játék képe, nem nagyon láttunk felállt védelem elleni támadásokat, a legtöbb gól lerohanásból született. Az angolaiak továbbra is elég sokat hibáznak, edzőjük időt is kért 13 perc játék után.
Nyolc percnyi játék után 5-2-re vezet a magyar csapat. Mindkét oldalon voltak már kihagyott ziccerek, egyelőre az angolaiak a pontatlanabbak.
Piros mezben a magyarok, sárgában az angolaiak.
A női kézilabda-válogatott harmadik csoportmeccsét játssza 16 órától Angola ellen. A franciák elleni vereség és a brazilok elleni fontos győzelem után 2 ponttal áll a magyar csapat, akárcsak Angola. Az afrikaiak a hollandoktól kaptak ki, és a spanyolokat győzték le. A hatfős csoportból négyen jutnak tovább az egyenes kieséses szakaszba, így az esetleges győzelemmel nagy lépést tehetne a magyar válogatott a negyeddöntő felé.
Óriási szettet játszott a két páros, a meccs legszínvonalasabb labdameneteit láthattuk. A végét a kínaiak bírták jobban, 11-8-ra nyertek. Kína először nyert aranyérmet vegyespárosban az olimpián.
Megnyerték az ötödik szettet, 11-7 lett a vége. Jöhet a hatodik játszma. Észak-Koreának egyébként négy asztalitenisz-érme van az olimpiákról, legutóbb Rióban lett harmadik női egyéniben az egyik versenyzőjük.