Pesti bárdok: a Carson Coma eldalolja a NER bukását

zene

Arany János balladája jutott az eszébe a politizáló dalaikról is ismert együttesnek, akik megénekelték, hogy Edvárd király hiába fogadta zsoldjába még a gengszerrappereket is, hangosabban énekelt a sok pesti bárd.

Amikor Edvárd elveszti a koronát, a Carson Coma letészi a lantot, nem protestál, de készül arra is, hogy hamarosan, talán, újra a hangszeréhez kell nyúlnia. Mert egy bárdot „ne cenzúrázzon semmilyen király".

Forrás