Fideszes önkormányzati képviselők rokonainak, barátainak kifizetőhelye lehetett az üzemeltető városi cég.
A győri polgármester szerint gyakorlatilag fizetésképtelenné vált a cég, ezért szűnik meg.
Elbukott a Fidesz, és vele együtt a helyi média.
Pintér Bence szerint hűtlen kezelés és költségvetési csalás történhetett.