kampány

Kakaós krémmel töltött Fidesz

erdelyip
POLITIKA

A Kuruc szerint egy gyakornokkal folytatott szexuális viszonyt Szanyi Tibor

A szocialista politikus tavaly házasodott. Megkeresésünkre nem reagált, a hírbe hozott gyakornok viszont közölte: "az egész ügy egy szánalmas baromság".

Tbg
politika

Orbán húsvét után tárgyalna a zsidó szervezetekkal

Herczeg Márk
POLITIKA

Kuncze: Akinek minden jó, amit Orbán csinál, azzal nincs mit kezdeni

A baloldali összefogás jelöltjeként Kuncze Gábor beindította a kampányát egy olyan helyen, ahol korábban ötször is nyert. Szerinte a mostani korrupció azért más, mint Simon Gábor esete, mert igazán már korruptnak sem kell lenni, úgyis csak egy kör kaphat állami pénzt. Orbánt viszont még így sem számoltatná el. Így térne vissza a politikába egy régi harcos.

plankog
POLITIKA

Az el nem mondott beszéd

"...így ugyanis lehetővé válik, hogy közös jövőnkbe fektessük a szét nem szórt pénzt, és hogy teli kincstárat hagyjunk a négy év múlva kormányra kerülő miniszterelnöknek. De az már nem én leszek. Én ugyanis négy év múlva nem indulok. Éppen ezért kérem, hogy az idén viszont rám, ránk szavazzanak!"

Véleményvezér
mélyebb

Cigányozással indította a Jobbik kampányát Vona Gábor Miskolcon

Mint kiderül nem a választási győzelem, hanem a magyarság megmaradása a tét.

erdelyip
POLITIKA

Lehet, hogy egyetlen kereskedelmi tévén és rádión sem lesz politikai reklám

erdelyip
POLITIKA

Nyitrai elmondta azt, amit Orbántól akartunk hallani

Botos Tamás
politika

A Fidesznek 2010-ben még nagyon fájt, hogy az MSZP kampányára hasonlított a szocialista kormányé

Akkor a párt amiatt panaszkodott, hogy a szocialista kormány az MSZP szlogenjéhez hasonlóval kampányolt. Most pedig az Orbán-kormány adták át a kampányt szinte ingyen a Fidesznek.

Herczeg Márk
POLITIKA

Természetesen nem ingyen adta át a kormány a szlogenjét a Fidesznek

A Fidesz párt és a Fidesz frakció is fizetett. Mondjuk nagyon jó üzletet kötöttek a kormánnyal.

Kerner Zsolt
POLITIKA

Eddig egyetlen kereskedelmi tv és rádió sem jelentkezett, hogy leadná a pártok reklámjait

Botos Tamás
politika

A Fidesznek nem kell fizetnie a 800 milliós kampányért

A kormány ingyen odaadta a pártnak a „Magyarország jobban teljesít” arculatot és szlogent.

Herczeg Márk
POLITIKA

Orbán biztos nem fog választásra buzdítani a Való Világ reklámszünetében

Sőt! Valószínűleg egyetlen kereskedelmi tévéadón sem fognak minket a buta és felesleges kampánnyal traktálni. Simicska cégeinél viszont bátran költheti majd plakáthelyekre a pénzt akár az MSZP is.

Botos Tamás
POLITIKA

Ott kampányol a fideszes önkormányzat, ahol akar?

Teret avattak Salgótarjánban, a lámpaoszlopokat fideszes színezetű plakátokkal díszítették, amit elvileg a törvény szerint már nem lehetne.

Tbg
POLITIKA

Nem Magyarországon a legdurvább a választási kampány

Herczeg Márk
háború