„A MÁV-csoporttal megcsináljuk” – közölte az építési és közlekedési miniszter.
Magyar Péter meg nem méltó a közbizalomra.
Éves parlamenti meghallgatásán vett részt az építési és közlekedési miniszter, aki olyan határozottsággal és lendülettel beszélt, hogy a gyanútlan hallgató azt hihette, minden rendben van a magyar közlekedésben. Azért Márki-Zay Péternek is odaszúrt.
Vitézy Dávid szerint „az amúgy lassan fél éve lezárult főpolgármesteri kampány kapcsán néhány hete tartó”, ellene indított „összehangolt támadássorozat mögött valójában Lázár János áll”.
Az építési és közlekedési miniszter beszélt Orbán Viktor apjának cégéről is, ami követ szállít a Budapest–Belgrád vasútvonalhoz.
Parlamenti bizottsági meghallgatásán „új pénzügyminiszterről” beszélt.
Lázár János bejelentése szerint 420 milliárd forintból.
Hova jutottunk??
A miniszter által előre megjelölt járatok még sztrájk esetén sem törölhetők.
„Párhuzamos járat megszüntetése esetén akár 50 százalékos (!!!) menetidő-növekedést is tolerálna a javaslat az utasok oldalán, ami lényegében bármilyen brutális járatritkításhoz jogalapot adhat”.
Tiszta (debreceni) vizet öntene a pohárba.
Az állam 450 millió forintért vásárolt meg egy 96 négyzetméteres lakást a pesti Kossuth tér szomszédságában található Vértanúk terén.
Legalábbis október végéig nem jelentek meg a szeptemberi adatok. A július, majd az augusztus is negatív rekordokat hozott.
Minden járás kap legalább 625 ezer eurót, amire az ottani települések polgármesterei pályázhatnak, 174 járásból 141 jut több pénzhez. Budapesttől ismét elvonnak.
A miniszter azt mondta: tiszteli, hogy önkormányzatok bejelentkeznek kastélyokért, de figyelmeztet, hogy ez inkább a jómódú emberek hobbija.