A volt közlekedési államtitkár szerint árulkodó volt Hegyi Zsoltnak az a mondata, miszerint „a helyzet kezelésére olyan megoldást keresünk, ami a legforgalmasabb időszakokat és vonalakat nem érinti”.
Hegyi Zsolt szerint a MÁV késései részben abból adódnak, hogy túl sokan utaznak vonattal.
Nyári körülmények között szokott ilyen hibaszázalékkal dolgozni a vasút.
Hársfateát ajánlott a miniszternek szorongásoldásra.
Vitézy látta a MÁV terveit a járatritkításokra, ezután hívott össze rendkívüli ülést.
Hegyi Zsolt szerint „járműhiány van, döntés még nincs.”
Úgyhogy az ellenzék fejezze be a MÁV lejáratását!
Az ügyben hatósági vizsgálat indult.
És ez nem vicc.
Most legalább pótlóbuszt tudott küldeni a MÁV, volt, amikor azt sem sikerült.
A MÁV azt írja, a vonatok pótlására nincs lehetőség, ezért ne induljanak útnak.
Nem csak nálunk: Bécstől nyugatra sem járnak a vonatok.
Ma már a második. Székesfehérvár és Komárom között a vonatok késnek vagy el sem indulnak.
„Az elmúlt egy hónapban két tinédzser tragikus halálát és két fiatal életveszélyes sérülését okozta a figyelmetlenség.”
Az utasokat időben leszállították, de a vonalon vonat helyen buszra kell szállni.