Bemutatkozott a parlamenti bizottságnak Mecser Tamás, akit csak Novák Előd nem támogatott, aki a mostani egyenruhában is szívesen menetelne a Bűnvadászokkal. Az egykori borsodi rendőrkapitány a bürokrácia csökkentéséről, decentralizálásról, fiatalításról és a vidék problémáiról beszélt.
Baricska Norbert Tamás váltja a 2018-ban kinevezett Terdik Tamást.
A főpolgármester szerint reális cél, hogy a fővárosban 2050-ben már ne történjen halálos közúti baleset.
M.-et a volt férje ölte meg. Ma este a háza előtt tartanak megemlékezést.
Karácsony Gergely szerint a rendezvényhez nem kell semmilyen hatósági engedély, és szerinte a tiltó határozatnak sincs relevanciája.