A miniszterelnök „ünnepi beszédében” egyúttal kijelölte a választás tétjét: 3 millió Fidesz-voks – vagy nemzethalál.
A Békemenet alapján vagy tényleg rosszul áll a Fidesz, vagy az egyik békemenetelőnek volt igaza, amikor azt mondta, hogy „a tiszások pofáznak, a jobboldaliak csendben vannak”.
Az ukrán elnök hangsúlyozta, hogy nem akar beleszólni a választásokba és hogy ők nem terjesztenek gyűlöletet.
Március 15. remek alkalom, hogy a választás előtt mindenki megmutassa, mit tud, mit ajánl. 2010 óta nagyot fordult a világ, de főleg az ellenzéki színpadon volt teljes sorcsere.
Soha senki nem épített akkora politikai szexepilt, mint a tiszás nagyember a non-stop kávézással. Mennyit iszik? Gépi vagy kotyogós? Világos vagy sötét? Hosszú vagy ristretto? Mindent kinyomoztunk.
Az álhírek könnyen lehet, hogy felbukkannak majd a magyar kormánypropagandában is.
Az Élő Belváros Polgári Egyesülethez százmilliós nagyságrendben árad a közpénz, egy tüchtig kis fideszes kampánykiadványra is futotta belőle.
Furcsa változások történhettek a geopolitikában.
A Vox Populi oldal készítője szerint nyolc olyan egyéni választókerület van, ahol 6 százalékos Tisza-előny esetén is vezet kissé a Fidesz, de a DK-sok és kutyapártiak szavazata megfordítaná az állást.
Bár a Pamkutya egyáltalán nem politizál, az MVM Dome-ban kiderült, hogy a fiatalokból álló közönsége nagyon is.
„A komcsiknak továbbra sem erőssége az irónia” a kommunista dalt posztoló Takács szerint.
Ez csak a jéghegy csúcsa lehet.
„Buda nem gyűlöl, Buda szeretettel teli” – reagálta a miniszter kijelentésére Őrsi Gergely, a II. kerület polgármestere.
Alkonyi Zalán kilenc pontban sorolja fel „az orosz művelet eddig ismert dimenzióit”, kibertámadások, fizetett botfarmok és fizetett influenszerek is szerepelnek a listáján. Azt írja, hogy ami Magyarországon történt és történik, „az nem propaganda. Ezek információs és pszichológiai műveletek”.
A NAV, Orbán Viktor és a Kormányzati Tájékoztató Központ egymás után spameli tele az inboxot, most az adókedvezményekkel bombáznak.