veszteség

Még mindig veszteséges a Tesla

Pedig az árbevételei 33 százalékkal nőttek az idei második negyedévben.

Király András
gazdaság

Több mint négy milliárd dolláros veszteség a Toshibánál, újabb hétezer embert rúgnak ki

Botos Tamás
gazdaság

Veszteséges lett az OTP a harmadik negyedévben

Botos Tamás
gazdaság

Ezt üzeni a Tesco a kormánynak

Herczeg Márk
politika

Kösz, Orbán: több mint 500 embert rúg ki a magyar Tesco

Az egyik új törvény szerint a két egymást követő évben veszteségesen működő üzleteknek el kell hagyniuk Magyarországot, így a nyereségesség érdekében a Tesco 13 üzletének bezárása és az ezzel járó elbocsátások mellett döntött a társaság.

Herczeg Márk
gazdaság

Orbán Viktor megint átlép egy határt

Jöhet az Orbán-kormány eddig talán legkárosabb intézkedése. Veszít vele a magyar vásárló, a nagyvállalat magyar alkalmazottja és a magyar gazdaság egésze. És közben mindenki megtanulhatja, hogy senki sincs biztonságban.

Véleményvezér
mélyebb

OTP: 153,1 milliárd veszteség a második negyedévben

Botos Tamás
gazdaság

Milyen jó, hogy most kapott vadonatúj stadiont, csak aztán nehogy csődbe menjen a Debrecen

2013-ban már 383 millió forintos veszteséget termelt a klub, aminek a jegybevételek csak a bevétele tíz százalékát adták.

Király András
futball

Kirúg 5000 dolgozót, kiszáll a PC-üzletből, és a tévét sem erőltetné már a Sony

Az egykori tévéóriás ma abból él, hogy bezárja a szórakoztatóelektronikai részlegeit. Eladja a Vaiót, kiszervezi a tévégyártást. A mobil is veszteséges.

Uj Péter
gazdaság

75 millióért keltek el a Vidámpark játékai

Király András
Budapest