Pedig az árbevételei 33 százalékkal nőttek az idei második negyedévben.
Az egyik új törvény szerint a két egymást követő évben veszteségesen működő üzleteknek el kell hagyniuk Magyarországot, így a nyereségesség érdekében a Tesco 13 üzletének bezárása és az ezzel járó elbocsátások mellett döntött a társaság.
Jöhet az Orbán-kormány eddig talán legkárosabb intézkedése. Veszít vele a magyar vásárló, a nagyvállalat magyar alkalmazottja és a magyar gazdaság egésze. És közben mindenki megtanulhatja, hogy senki sincs biztonságban.
2013-ban már 383 millió forintos veszteséget termelt a klub, aminek a jegybevételek csak a bevétele tíz százalékát adták.
Az egykori tévéóriás ma abból él, hogy bezárja a szórakoztatóelektronikai részlegeit. Eladja a Vaiót, kiszervezi a tévégyártást. A mobil is veszteséges.