Budapest aranytartaléka a tét, ezért süllyed a vita a kecskés gyalázkodásig

video
  • Link másolása
  • Facebook
  • X (Twitter)
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Múlt héten Ferencváros polgármestere az ATV műsorában nem volt hajlandó válaszolni a Pesti Srácok munkatársának kérdéseire.
  • A kormány és holdudvara megdöbbent Baranyi Krisztina antidemokratikus viselkedésén.
  • A balhéra Fürjes Balázs államtitkár is reagált, majd a történet odáig fajult, hogy Kárász Róbert, az ATV műsorvezetője idő előtt otthagyta a csatornát.
  • Miről szól valójában ez az egész: a sajtószabadságról, a közbeszéd állapotáról, kultúrharcról vagy valami egészen másról? A heti Jetiben ennek járunk utána.
  • JAVÍTÁS: Kocsis Máté a Fidesz frakcióvezetője, de már nem ő Ferencváros parlamenti képviselője.

A Magyar Jeti előző része:

Videó

„Ha nem tiltakozunk, arra fogunk ébredni, hogy ott tartunk, ahonnan '89-ben elindultunk”

A polgári engedetlenség eszközét Orbán ellenzékből még szerette alkalmazni, a rendszerébe viszont már nem fér bele. Az idei ősz utcai tiltakozásoktól hangos, ahol azt kiabálják: „nem Kubatov kopaszai vagyunk!”.

Kiss Bence, plankog, Ács Dániel, Botos Tamás
video
Kapcsolódó cikkek
Legfrissebb videóink

Top 5 politikusi pillanat a hóban

A héten szinte minden politikus felcsapott rendkívüli hómunkásnak, mi pedig összeválogattuk, hogy Magyar Péter, Orbán Viktor és Lázár János műszőrme kabátja mellett, milyen top politikusi pillanatok voltak a hóban.

plankog, Jelinek Anna, Kovács Bendegúz, Botos Tamás
video

„A legrosszabb helyzetben lévő emberekkel foglalkozunk”

Krízisidőszakban tüzet oltunk, az élet védelme a legfontosabb - mondják a budapesti hajléktalan embereket segítő Menhely Alapítványnál. Velük tartottunk egy éjjeli műszakra.

Bokros Dorka, plankog, Kristóf Balázs
video

Gulyás: Nem emlékszem arra, hogy mi a támogatásunkról biztosítottuk volna az amerikai elnököt, mert kicsit nevetséges lett volna

Miért került Szentendrén óriásplakátra Vitályos Eszter? Mit nyert Magyarország Trump visszatérésével? Mi változott a venezuelaiak szuverenitásának elismerését illetően? Sikerült-e a gazdasági repülőrajt? Ezeket kérdeztük a Kormányinfón.

Kovács Bendegúz, Herczeg Márk
POLITIKA

Orbán Viktor a 444-nek: Azt várom, hogy MNB-ügyben mindenki kapja meg, ami jár. És ez be is fog következni

Lapunk is kérdezett a kormányfő nemzetközi sajtótájékoztatóján, nézze meg videón!

Rovó Attila
belföld

Miért éppen Magyarország lett a liberális demokrácia lebontásának úttörője?

Az Orbán-rezsimről könyvet író kutatóval, Körösényi Andrással beszéltünk arról, miért most erősödnek fel azok a válságtünetek a nyugati demokráciákban, amik Magyarországon az elmúlt 15 évben hétköznapivá váltak, és milyen hatással volt a Orbán-rendszerre, hogy akadt egy erős kihívója?

Kovács Bendegúz, Czinkóczi Sándor
video