Az előfizetők (de csak a Belső Kör és a Közösség csomagok tulajdonosai!) már szombat hajnalban hozzájutnak legfrissebb epizódunk teljes verziójához. A kedden publikált, ingyen meghallgatható verzió tíz perccel rövidebb. Itt tudsz előfizetni a 444-re.
Az emberiségbe vetett hitét végképp elveszítő műsorunk homokbuckák között bukdácsolva halad a szubtrópikus disztópia fülsüketítő diszkóritmusa közepette, de a Filatori-gát magasságában feltűnik a Magyar Péternek öltözött Salvador Dalí tűsarkúban és fűszoknyában.
A Mészáros Csoport mindenkit megnyugtatott egy sajtóközleményben, amit teljes terjedelmében közölhetünk csak, hogy ne legyen gond.
Varga József, a megoldóember, akit 2018-ban Lázárral együtt száműzték, vele együtt vissza is tért. Azt mondják róla, hogy tanulatlan, de ravasz, és több esze van, mint az egész ferencvárosi Fidesz-frakciónak együttvéve.
Kínai néni és a mesterséges intelligencia. A rendszerváltás fideszes győztesei. Tolvajok, bűnözők, kollaboránsok és kezelésük. Hangyák, csigák, kecskebékák. Mikor lesz olcsóbb a futócipő a magyar boltokban, mint Nyugaton?
Nyitott kapcsolatok, életközepi bizonytalanságok, párkapcsolati dinamikák. Mi a poliamória, kinek való vagy nem való? Honnan tudod egyáltalán, hogy neked mi való? Ezekről beszélgetünk Jámbor Eszter tabu-kommunikációs szakemberrel, művészetterapeutával, a Testsuli közösség alapítójával.
A független média túlélte a NER-t, és komoly szerepe volt annak vereségében. De mi vár rá most? Hogy kellene a Fidesz politikusait kezelni? A Tisza a programjában új médiatörvényt, közmédiát és nemzeti sajtóalapot ígért – de nem biztos, hogy pont ezekre van szükség. Bodrogi Bea médiajogásszal és Nádori Péterrel, a Direkt36 operatív igazgatójával beszélgettünk minderről.
Az első élő Orbán után. Rengeteg kérdés, izgatott hangulat. A kínai néni véleménye Magyar Péterről. Puzsér napszemüvegbotránya – Winkler megpróbálja megbuktatni az új rendszert. Az autósok terhei elviselhetetlenek. Hány embert kell lecsukni?
Az első élő Orbán után. Rengeteg kérdés, izgatott hangulat. A kínai néni véleménye Magyar Péterről. Puzsér napszemüvegbotránya – Winkler megpróbálja megbuktatni az új rendszert. Az autósok terhei elviselhetetlenek. Hány embert kell lecsukni?